Tamamlayıcı sağlık sigortası neleri Kapsar?

0
1093
Tamamlayıcı sağlık sigortası neleri Kapsar?
Tamamlayıcı sağlık sigortası neleri Kapsar?

Tamamlayıcı sağlık sigortası ile, özel hastane rahatlığına, uygun fiyat ve ödeme koşulları ile sahip olabilirsiniz. Üstelik anlaşmalı kurum ve özel polikliniklerde hiç bir ek ücret ödemeden sağlık hizmetinden faydalanabilirsiniz. Peki “Tamamlayıcı sağlık sigortası neleri Kapsar? ”

Tamamlayıcı sağlık sigortasının avantajları nelerdir?

Tamamlayıcı sağlık sigortasının teminatları nelerdir?

. Tamamlayıcı sağlık sigortasını ihtiyacınıza göre; sadece yatarak tedaviler için alabileceğiniz gibi, ayakta tedavi teminatı ekleyebilirsiniz.

Kaza, hastalık sonucu ameliyatlı veya ameliyatsız olarak hastanede yapılan yatarak tedaviler (oda / yoğun bakım odası, refakatçinin yatak ve yemek giderleri dahil) karşılanır. Ayrıca ayakta veya yatarak gerçekleşmiş olmalarına bakılmaksızın kemoterapi, radyoterapi ile diyaliz tedavileri limitsiz olarak karşılanır.

Anlaşmalı sağlık kurumlarında yatış gerçekleşmeden sağlanan doktor muayene, röntgen, laboratuvar tetkikleri ve ileri tanı yöntemlerine ait giderleri kapsam altına alınarak yıllık limitlerle karşılanır.

. Tamamlayıcı sağlık sigortası ile , özel hastanelerde, doğum avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Normal doğum, sezaryen, doğum ve hamilelik komplikasyonları ile ilgili yatarak yapılan tüm tedavilere ait giderler poliçede belirtilen Doğum teminatı limitsiz %100 karşılanır.

Gebelikle ilgili periyodik doktor muayeneleri ve gebelik öncesi TORCH ve gebelik sırasında gerçekleşen takip ve tetkikler karşılanır. (TORCH, amniosentez, NST, Down üçlü tarama vb.) karşılanır. Ayakta Tedaviler teminatının poliçede tercih edilmiş olması durumunda geçerli olup poliçede belirtilen Gebelik Rutin Kontroller için  yararlanılabilir.

Tamamlayıcı sağlık sigortası neleri Kapsar?

. Tamamlayıcı sağlık sigortası ile check-up, diş bakımı, psikolojik destek ve diyetisyen gibi ek hizmetlerden poliçe ayakta tedavi limitinden faydalanabilirsiniz.

. Tamamlayıcı sağlık sigortası ile Ömür Boyu Yenileme garantisi alabilirsiniz.

Böylece; büyük sağlık problemlerinde bile ek bir uygulamaya maruz kalmadan, içiniz rahat bir şekilde poliçenizi ömür boyu devam ettirebilirsiniz.

. Tamamlayıcı sağlık sigortası prim ödemelerini vergiden düşerek, size olan yıllık maliyetini düşürebilirsiniz.

Üstelik ister ücretli çalışan isterseniz kendi işiniz olsun bu avantajdan faydalanabilirsiniz. Konu ile ilgili detaylı bilgi içeren yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

. Tamamlayıcı sağlık sigortası ile küçük bir ek ücret ödeyerek; kalp ve damar hastalıkları, onkoloji gibi branşlarda A+ hastanelerden de faydalanabilirsiniz.

. Tamamlayıcı sağlık sigortası ile sağlık sigortaları genel şartlarında ,salgın hastalıklar kapsam dışı olduğu halde, “Corona “ile ilgili giderleriniz özel şartlar ve teminatlar dahilinde karşılanır.

” Tamamlayıcı sağlık sigortası neleri Kapsar? ” maddeler halinde sıraladık. Gün geçtikçe yaygınlaşmakta olan tamamlayıcı sağlık sigortası, sigorta şirketleri tarafından daha çok önemsenmekte ve içerik ve anlaşmalı kurum ağı zenginleştirilerek, daha cazip hale getirilmektedir. Sizde kendiniz, aileniz ve sevdikleriniz için tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırmak ve daha detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz